PŘIHLÁŠKA DO KLUBU

Přihláška do klubu

Pokud máte zájem stát se naším členem, vyplňte , prosím , přihlášku, kterou naleznete na tomto tlačítku zde .

Budete přesměrování na web pro administraci a po vyplnění a odeslání přihlášky obdržíte potvrzovací email s přístupem do administrace.

 

Informace k placení příspěvků

ÚHRADA ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ A JINÝCH POPLATKŮ Akita Ken, z.s. PLATNÝCH OD ROKU 2019

 Vážení členové a budoucí členové klubu Akita Ken z.s., vzhledem ke specifickým podmínkám, v jakých náš klub funguje je stanoveno placení členských příspěvků níže. 

Na základě směrnice ČMKU, kterou si můžete přečíst pod tlačítkem chovatelství/ řády a předpisy, neumožňují normativy ČMKU fungování 3. specializovaného klubu pro japonské akity s právem výstav a bonitací. 

Všechny společné akce, tábory, přednášky, výlety můžeme podnikat bez omezení. V případě chovatelského servisu, bonitací a uchovnění je nutné souběžné členství každého jednotlivce, který s naší filozofií bude souhlasit a bude členem našeho klubu v přímé chovatelské organizaci která je členem ČMKU/FCI. 

JEDNOTLIVÉ ČLENSTVÍ AKITA KEN Z.S. 

Roční členský příspěvek -  1. rok 600,- Kč 

Pokračující členství  - 500,- Kč 

 BANKOVNÍ SPOJENÍ: Číslo účtu: 2401587921/2010 Fiobanka a.s. Plzeň, majitel účtu Akita Ken z.s., Třemošná

 PRO ÚHRADU NAPIŠTE JAKO VARIABILNÍ SYMBOL VAŠE ČLENSKÉ ČÍSLO A DO POZNÁMKY PRO PŘÍJEMCE VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ

 Bank account number for international payments: IBAN: CZ0320100000002401587921 SWIFT kod /BIC: FIOBCZPPXXX 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Důležitá informace: 

Pokud si nevíte rady v chovatelských záležitostech a ohledně úhrady bonitací a krycích listů uchovněných fen kontaktujte prosím předsedu klubu kvůli dojednání individuálních podmínek . Koordinátor: Ludmila Kasíková Administrátor: Petra Gregorová